ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ KAI ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 5ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Αγαπητοί γονείς,

Σας ευχόμαστε καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!

Σας προσκαλούμε  στη γενική συνέλευση του συλλόγου μας, την Τετάρτη 11 Οκτωβρίου, ώρα 18.00, σε μια συνάντηση γνωριμίας με τα νέα μέλη του Δ.Σ., συζήτησης  και διαμόρφωσης ενός σχεδίου δράσεων, δραστηριοτήτων, θεματικών εκδηλώσεων και ομάδων εργασίας με στόχο την βελτίωση της συμβολής  του συλλόγου στους μαθητές και στο σχολικό περιβάλλον και την ενίσχυση της μεταξύ μας επικοινωνίας!

Θα καταγραφούν οι προτάσεις σας για τη δημιουργία ενός προγράμματος δράσεων  και ενός πλαισίου επικοινωνίας μεταξύ των γονέων, μαθητών και διδασκόντων.

Επίσης, σας ενημερώνουμε για τη νέα σύνθεση του Δ.Σ. του Συλλόγου μας, ως εξής

Διοικητικό Συμβούλιο

Πρόεδρος                   ΒΙΤΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Αντιπρόεδρος             ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΜΙΝΑ