Σε αυτή τη σελίδα βρίσκονται πληροφορίες που αφορούν τον
Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του 5ου Γυμνασίου Ηλιούπολης

Από το αριστερό μενού επιλέξτε:

• Το Διοικητικό Συμβούλιογια να πληροφορηθείτε τη σύνθεση του
  • Ανακοινώσεις Συλλόγου Γονέων για να πληροφορηθείτε τις ανακοινώσεις του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ 5ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2018-2019

Το νεοσυσταθέν Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Γυμνασίου Ηλιούπολης, όπως συγκροτήθηκε σε σώμα στις 10/2/2019 μετά τη διενέργεια των σχετικών εκλογών στις 6/2/2019, σας ενημερώνει για τη νέα σύνθεσή του και εύχεται από καρδιάς τη γόνιμη και εποικοδομητική συνεργασία για την επίτευξη όλων των στόχων που θέτουμε από κοινού.

Πρόεδρος: Ελλαδία Κοντογιώργη- Αλεξίου

Αντιπρόεδρος: Βλάσσιος Δεδέκης

Γραμματέας: Παναγιώτα Βασιλοπούλου-Ντάγιου

Ταμίας: Aσημίνα Μελίδου-Μίχα

Β' Γραμματέας: Nίκος Καπελώνης

Μέλη: Κυριακή Κοριξενίδου-Κόλλια

Σταυρούλα Δρακοπούλου- Δέδε

Έφορος: Σταυρούλα Δρακοπούλου- Δέδε

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ KAI ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 5ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Αγαπητοί γονείς,

Σας ευχόμαστε καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!

Σας προσκαλούμε  στη γενική συνέλευση του συλλόγου μας, την Τετάρτη 11 Οκτωβρίου, ώρα 18.00, σε μια συνάντηση γνωριμίας με τα νέα μέλη του Δ.Σ., συζήτησης  και διαμόρφωσης ενός σχεδίου δράσεων, δραστηριοτήτων, θεματικών εκδηλώσεων και ομάδων εργασίας με στόχο την βελτίωση της συμβολής  του συλλόγου στους μαθητές και στο σχολικό περιβάλλον και την ενίσχυση της μεταξύ μας επικοινωνίας!

Θα καταγραφούν οι προτάσεις σας για τη δημιουργία ενός προγράμματος δράσεων  και ενός πλαισίου επικοινωνίας μεταξύ των γονέων, μαθητών και διδασκόντων.

Επίσης, σας ενημερώνουμε για τη νέα σύνθεση του Δ.Σ. του Συλλόγου μας, ως εξής

Διοικητικό Συμβούλιο

Πρόεδρος                   ΒΙΤΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Αντιπρόεδρος             ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΜΙΝΑ